[email protected]

+37064560161

Apie Mane

Apie Mane

Kiek pamenu save, visuomet norėdavau padėti kitiems. Buvau smalsi mergaitė, kuriai rūpėjo kas vyksta žmogaus kūne ir galvoje. Tai paskatino mane rinktis gydytojos specialybę. Studijuodama Vilniaus universitete medicinos fakultete, po to LSMU medicinos akademijoj, susivokiau, kad išlaikyti sveikatą žymiai svarbiau, nei gydyti ligas.


Pradėjau domėtis visomis metodikomis, kas padeda kuo ilgiau išlaikyti aukštą sveikatos kokybę. Įstojau į dietologijos rezidentūrą.

Kuo daugiau dirbau šioje srityje, tuo daugiau susipažinau su žmonėmis, kurie žino kaip, kiek, ko valgyti, bet nesilaiko sveikos mitybos įpročių.

Šis klausimas mane atvedė iki psichologijos plačių horizontų.


Šiuo metu plečiu savo žinias LSMU kognityvinės ir elgesio terapijos podiplominėse studijose. Toliau tobulinu žinias šiuolaikinės psichoterapijos srityse kaip schemų terapija, mindfulness terapija ir kitos.

Domėjimosi ir darbo sritis – valgymo sutrikimai.


Esu dviejų vaikų mama. Ši šeimyninė gyvenimo patirtis mane atvedė prie sprendimo, kaip vaikams perduoti įgytas žinias, kad jie augtų sveiki, pasitikintys savimi ir laimingi. Dėl to didelę darbo dalį skiriu vaikams ir paaugliams, jų požiūrio į mitybą keitimo, susidraugavimu su sveikatai palankiu maistu ir įpročiais.